OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.01.2021

Metropolita warszawski w związku z ograniczeniami dotyczącymi liczby uczestników zgromadzeń religijnych udzielił ogólnej dyspensy od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy św. osobom przebywającym na terenie archidiecezji warszawskiej.

W związku z tym zapraszamy do jedności w modlitwie w dni powszednie podczas Mszy św. o godz. 18.30, a w niedziele podczas każdej Mszy Św. dzięki transmisji na żywo dostępnej na stronie parafii.

 1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan (17-25 stycznia) pod hasłem Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na prace inwestycyjno-remontowe przy naszej świątyni

 2. W ramach wizyty duszpasterskiej zapraszamy na Mszę św. odprawianą w intencji mieszkańców rejonu naszej parafii o godz. 18.30, a po niej na spotkanie w Oratorium z duszpasterzami, aby porozmawiać na temat aktualnych problemów parafii z możliwością pytań i wolnych wniosków. Zapraszamy na spotkania w kościele w grupach obejmujących mieszkańców poszczególnych rejonów w terminach:
  PONIEDZIAŁEK (18.01)
  – ul. Wierzynka, Długosza, Szlenkierów, Żytnia, Młynarska
  WTOREK (19.01) – ul. Staszica, Wolska, Górczewska, Gibalskiego, Anielewicza
  CZWARTEK (21.01) – ul. Okopowa, Leszno, Jaktorowska, Grzybowska, Hrubieszowska
  PIĄTEK (22.01) – ul. Karolkowa, Towarowa, Kolejowa i al. Solidarności
  SOBOTA (23.01)
  – ul. Siedmiogrodzka, Giełdowa, Skierniewicka, Rogalińska

  Podział na rejony ma jedynie charakter organizacyjny. Jeśli zaproponowany termin nie jest odpowiedni, można wziąć udział w spotkaniu dla innego rejonu

 3. Zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-18.30 (z wyjątkami)

 4. Zapraszamy w najbliższym tygodniu na nabożeństwa:
  - w środę Nieustanna Nowenna do MBNP o godz. 8.30 i 18.00
  - w piątek Godzina Miłosierdzia o godz. 15.00

© 2021 Parafia św. Klemensa Hofbauera w Warszawie